2x HBO - Meewerkstage - Stagebureau Gemeente Zaanstad

Deze vacature is inmiddels verlopen.

Locatie

Gemeente Zaanstad - Stadhuis

Vakgebied

Human Resources

Opleidingniveau

HBO

Soort

Stage

Aantal uren

24 - 36 uur


Houd mij op de hoogte

Start je loopbaan met een Stage in Zaanstad!

De functie

"Voor en door stagiaire(s)".

Het Stagebureau wordt gerund door 2 HBO meewerk stagiair(e)s onder begeleiding van de Coördinator Stagebureau. In deze rol ben je een echte ondernemer, je gaat in de organisatie actief in gesprek met afdelingshoofden om stageplekken te creëren, je werft nieuwe stagiair(e)s op verschillende manieren (online, social media, mond-tot-mond, contact met opleidingen, etc.) en je bent een centraal aanspreekpunt voor zowel de collega's, de (nieuwe) stagiair(e)s én opleidingen.

Tot de dagelijkse werkzaamheden behoort onder andere: gesprekken voeren met leidinggevenden en een duidelijke vertaling maken van de wensen door het schrijven van wervende vacatureteksten, het online posten van de vacatures, het maken van een selectie van sollicitanten en het inplannen van sollicitatiegesprekken. Je maakt het mogelijk dat de nieuwe stagiair(e) een vliegende start heeft bij Gemeente Zaanstad omdat alles van te voren goed door je geregeld wordt. Je verzorgt de Introductiedag van nieuwe stagiair(e)s tot in de puntjes. Daarnaast vragen we je deel te nemen aan stagemarkten en het organiseren van andere (wervings-)evenementen voor nieuwe stagiair(e)s.

Stagelopen bij het Stagebureau van Gemeente Zaanstad is stagelopen op een plek waar je jezelf kan ontwikkelen. De veelzijdigheid van deze stage maakt dat je erg veel bij ons kan leren, je leert op allerlei verschillende niveaus communiceren, je leert verbanden leggen tussen vraag en aanbod en je maakt kennis met alle facetten van het werken binnen een grote organisatie. Initiatief nemen wordt gewaardeerd, we vragen je kritisch na te denken en te handelen en op deze manier waardevolle ervaringen op te doen.  

Naast de werkzaamheden voor het Stagebureau is er ruimte om een aanvullende (onderzoeks-) opdracht uit te voeren binnen Gemeente Zaanstad.

Jouw profiel

Voor deze dynamische stage zoeken wij twee HBO meewerk stagiair(e)s. 

Je bent communicatief vaardig, bent goed in netwerken, organiseren en plannen. Je neemt graag het initiatief, bent creatief en zorgvuldig. Recruitment heeft je interesse, net als het goed regelen van zaken.

De stage vangt in september 2020 aan, de meewerkstage loopt tot +/- februari 2020 en je loopt vier dagen per week stage.

Je volgt een HBO opleiding (zoals Human Resource Management, Bedrijfskunde MER, Business Studies, Commerciële Economie, Officemanagement met differentiatie Werving & Selectie of soortgelijk).

Het aanbod

Stage lopen bij de gemeente Zaanstad is verrassend, veelzijdig en dynamisch. De gemeente heeft veel verschillende vakgebieden in huis. Sommige specifiek voor de overheid, maar ook in de reguliere bedrijfsprocessen is het aanbod groot. Het splinternieuwe stadhuis in het centrum van Zaandam ondersteunt “het nieuwe werken” met moderne faciliteiten.

Zaanstad behoort tot de 15 grootste gemeenten van Nederland en telt bijna 1300 medewerkers. Dat is groot genoeg om interessante opdrachten te kunnen bieden en compact genoeg om je snel thuis te voelen. De medewerkers van Zaanstad hebben een hoog ambitieniveau en zijn betrokken bij hun omgeving en (stage)collega’s.

Stagiair(e)s hebben bij de gemeente zo veel mogelijk eigen verantwoordelijkheid en eigen inbreng. Frisse ideeën worden bij ons bijzonder gewaardeerd! Niet geheel onbelangrijk: bij de gemeente Zaanstad ontvang jij een marktconforme stagevergoeding.

De organisatie

Het Stagebureau van Gemeente Zaanstad is een vast onderdeel van de afdeling Personeel- & Organisatieontwikkeling (P&O). Deze afdeling ondersteunt de ontwikkelingen binnen Gemeente Zaanstad én is zelf ook in beweging. Onze afdeling telt ongeveer 40 gedreven en enthousiaste collega’s, verdeeld over advies, recruitment, beleid en HR analytics. Onze focus is de ontwikkeling van de organisatie én van onze afdeling.

Het Stagebureau is verantwoordelijk voor het werven van stagiair(e)s en het invullen van stagevacatures binnen de gehele organisatie. Gemeente Zaanstad biedt stageplekken aan voor studenten van het MBO, het HBO, Universiteit en snuffelstages voor het VMBO.

De procedure

Neem voor meer informatie contact op met Elsbeth Oudejans, Coördinator Stagebureau Gemeente Zaanstad via 14075 of via stagebureau@zaanstad.nl.

Reageren op deze vacature kan  via de knop "Solliciteer direct" met een recent CV en een motivatiebrief.

Het doel van  het Stagebureau Gemeente Zaanstad is om stagiairs te plaatsen binnen onze organisatie. Gezien de maatregelen wegens Corona zijn het onzekere tijden, een goede gezondheid voor iedereen is het allerbelangrijkste. Graag kijken we vooruit naar het najaar, maar zijn hier wel afhankelijk van de maatregelen vanuit de landelijke overheid. Sollicitatiegesprekken worden om die reden niet meer op kantoor gedaan, maar via een digitale weg. Je wordt hierover verder geïnformeerd als je door ons wordt uitgenodigd voor een gesprek.

Hoog contrastGa naar Zaanstad.nl