HBO Meewerkstage Werving & Selectie

Locatie

Zaandam

Vakgebied

Stagiair(e)s

Opleidingniveau

HBO

Soort

Stage

Aantal uren

32 uur

Direct solliciteren
Houd mij op de hoogte

Start je loopbaan met een uitdagende stage in Zaanstad! 

De functie

Denk je dat stage lopen bij een gemeente saai is? Bij ons absoluut niet! Jij haalt voor ons nieuw talent binnen. Als stagiair(e) Werving & Selectie krijg je bij ons de kans om je te ontwikkelen tot een échte Recruitment professional! Je leert alle facetten van het werving & selectie vak. Jij denkt na over zaken als: Hoe zorgen we er voor dat we een nieuwe medewerker/stagiair(e) kunnen binnenhalen? En welke wervings- en social media kanalen zetten we in? 
 
Als stagiaire Werving & Selectie run jij, samen met een collega stagiair(e), grotendeels het Stagebureau van onze gemeente en ondersteun jij onze Corporate Recruiters bij verschillende werving en selectie procedures. In deze rol ben je een échte ondernemer, je werft nieuwe stagiair(e)s op verschillende manieren (online, social media, mond-tot-mond, contact met opleidingen, etc.) en je bent een centraal aanspreekpunt voor zowel de collega's, de (nieuwe) stagiair(e)s én opleidingen.

Wat ga jij doen?

 •         Je schrijft wervende vacatureteksten;
 •         Je post online vacatures;
 •         Je houdt de social media kanalen bij;
 •         Je maakt een selectie van sollicitanten en draagt deze voor aan de manager;
 •         Je nodigt kandidaten telefonisch uit;
 •         Je maakt het mogelijk dat de nieuwe stagiair(e) een vliegende start heeft bij Gemeente Zaanstad omdat alles van te voren goed door je geregeld wordt;
 •         Je organiseert verschillende evenementen voor stagiaires, zoals de introductiedag van nieuwe stagiair(e)s en (online)borrels tot in de puntjes;
 •        Je onderhoudt het contact met scholen.
Klinkt als een veelzijdige en uitdagende stageplek toch? Naast de taken op het gebied van werving en selectie is er ruimte om een aanvullende (onderzoeks-) opdracht uit te voeren en om mee te lopen met andere HR-vakgebieden, zoals HR-Advies, verzuim, HR-Analytics etc.

Jouw profiel

Heeft Recruitment jouw interesse? Voor deze stage zoeken wij twee HBO meewerk stagiair(e)s. Jij bent communicatief vaardig. Netwerken, organiseren en plannen is jouw tweede natuur. Vrienden omschrijven jou als creatief en zorgvuldig. Als geen ander ben jij goed in het regelen van zaken. Initiatief nemen wordt gewaardeerd. We vragen je kritisch na te denken en te handelen en op deze manier waardevolle ervaringen op te doen.  

Je volgt een HBO opleiding (zoals Human Resource Management, Bedrijfskunde MER, Business Studies, Commerciële Economie, Officemanagement met differentiatie Werving & Selectie of soortgelijk).

Het aanbod

Stage lopen bij de gemeente Zaanstad is verrassend, veelzijdig en dynamisch. Je krijgt als stagiair bij Zaanstad voldoende kansen, taken en verantwoordelijkheden, die jij later met trots aan je CV kunt toevoegen. Frisse ideeën worden bij ons bijzonder gewaardeerd!

Verder bieden wij:

 • Een stageplek vanaf september 2021 tot +/- februari 2021,voor 24-36 uur per week;
 • Een stagevergoeding van €350,00 bruto per maand (op basis van 36 uur per week);
 • Als je geen recht (meer) hebt op een studenten OV-jaarkaart én buiten Gemeente Zaanstad woont, dan worden de werkelijk gemaakte reiskosten vergoed op basis van openbaar vervoertarieven (2de klas);
 • Wegens het Coronavirus is de kans groot dat je grotendeels vanuit huis werkt. Uiteraard zorgen wij er wel voor dat je goed ingewerkt wordt.
‘’Wist je dat er regelmatig stagiaires blijven werken bij onze gemeente, omdat ze worden gevraagd voor een mooie startersfunctie?’’

De organisatie

Stagelopen bij het Gemeente Zaanstad is stagelopen op een plek waar je jezelf kan ontwikkelen. Zaanstad behoort tot de 15 grootste gemeenten van Nederland en telt bijna 1300 medewerkers. Dat is groot genoeg om interessante opdrachten te kunnen bieden en compact genoeg om je snel thuis te voelen. De medewerkers van Zaanstad hebben een hoog ambitieniveau en zijn betrokken bij hun omgeving en (stage)collega’s. De veelzijdigheid van deze stage maakt dat je erg veel bij ons kan leren, je leert op allerlei verschillende niveaus communiceren, je leert verbanden leggen tussen vraag en aanbod en je maakt kennis met alle facetten van het werken binnen een grote organisatie.

De HR afdeling
Als stagiair(e) Werving & Selectie ben je onderdeel van een grote, professionele HR afdeling, met zo’n 40 bevlogen professionals, verdeeld over advies, recruitment, beleid en HR analytics. Onze focus is de ontwikkeling van de organisatie én van onze afdeling. Wij zorgen er samen voor dat de personele bezetting op orde is en blijft en dat de organisatie klaar is voor nu en voor de toekomst.

Het recruitmentteam bestaat uit totaal 4 Corporate Recruiters. Zij zijn verantwoordelijk voor het werven en selecteren van geschikte kandidaten, zodat vaste vacatures binnen de gehele organisatie juist en tijdig worden ingevuld. Ook houdt het team zich bezig met alle arbeidsmarktcommunicatie-uitingen. Het Stagebureau is verantwoordelijk voor het werven van stagiair(e)s en het invullen van stagevacatures binnen de gehele organisatie. Gemeente Zaanstad biedt stageplekken aan voor studenten van het MBO, het HBO, Universiteit en snuffelstages voor het VMBO.

De procedure

Spreekt deze stageplek je aan? Wij zien jouw sollicitatie voorzien van CV en motivatiebrief graag tegemoet. Wij streven er naar om jou binnen 3 werkdagen een reactie te kunnen geven. Wil je meer weten? Dat kan! Bel of app met Róbin Kramer (Corporate Recruiter) via 06-46275924.

Hoog contrastToegankelijkheidsverklaringGa naar Zaanstad.nl