Senior Projectleider Civiele Techniek

Locatie

Zaandam

Vakgebied

Bouwkunde / Civiele techniek

Opleidingniveau

HBO

Soort

Vaste aanstelling

Aantal uren

36 uur

Direct solliciteren
Houd mij op de hoogte

Bij het Zaanse Ingenieursbureau 

De functie

Vanwege de groei van onze gemeente zijn wij met regelmaat op zoek naar projectleiders voor de civieltechnische projecten. Denk hierbij aan het (her)inrichten van woonwijken en industrieterreinen, in- en uitbreidingslocaties, begeleiden van planontwikkelingen, de renovatie/vervanging van kleine tot grote beweegbare bruggen, maar ook de realisatie van parken en sportaccommodaties. Voldoende uitdagende projecten waar jij van kop tot staart verantwoordelijk voor bent! Maak jij onze stad mooier, aantrekkelijker en bereikbaar?

Wat ga je doen?
Als senior projectleider ben je vanaf de initiatief- tot en met overdrachtsfase verantwoordelijk voor de realisatie van uiteenlopende projecten. Jouw takenpakket is divers. Bij onze projecten komen alle vakdisciplines samen (denk o.a. aan riolering, gemalen, wegen, bestrating, groen, grondwerk, saneringen, openbare verlichting, civiele kunstwerken).
 
Verder:

 • focus je niet alleen op het opgeleverde eindresultaat. Jij bent ook verantwoordelijk voor draagvlak, communicatie, de aansturing, doorlooptijd, budgetbewaking, contractvoering en risicomanagement;
 • stuur je projectteams aan en begeleid je collega’s bij hun ontwikkeling;
 • ga je zelf op pad om ervaringen en wensen uit de buurt op te halen;
 • zet je aannemers én medewerkers in op hun kracht.
”Je bent niet zomaar projectleider bij het IB van de gemeente Zaanstad – Pieter Veldhuis Senior Projectleider”

Mooi werk bij een professionele, leuke club
Als projectleider werk je bij het goed draaiend Ingenieursbureau (IB) van Zaanstad met ongeveer 75 betrokken professionals (o.a. in de rol van verkeerskundig ontwerper, tekenaar, werkvoorbereider, toezichthouder, directievoerder en projectleider). Het IB heeft de ervaring en expertise in huis om zelf grotere en complexe projecten op te pakken. Hoe wij de projecten aanpakken binnen Zaanstad lees je hier of bekijk het filmpje.
De sfeer onderling is goed, open en direct. We helpen elkaar, leren van elkaar en hebben ook veel lol met elkaar. Door de schaalgrootte van onze gemeente zit je snel om tafel met degenen die beslissingen nemen. De lijnen zijn kort. Hierdoor heb je veel ruimte, invloed én grip op de resultaten van jouw projecten. Word jij onze nieuwe collega?

Jouw profiel

Je bent een proactieve en coachende teamplayer die prettig samenwerken, presteren én leren hoog op de agenda heeft staan. Je hakt knopen door zonder de belangen van betrokkenen uit het oog te verliezen. Jouw communicatieve vaardigheden komen daarbij goed van pas. Je bent sterk in plannen en organiseren en vindt groen, duurzaamheid en circulair belangrijke thema’s.  

Verder heb je:

 • HBO werk- en denkniveau;
 • ruime ervaring in het leiden van projecten;
 • ervaring in grond-, weg en waterbouw/ Civiele Techniek.
”Je bent nooit klaar met leren binnen het IB van de gemeente Zaanstad – Jelger Gouw, Teamleider Ingenieursbureau.”

Het aanbod

Mooi werk bij een goede, betrouwbare en ambitieuze werkgever. Een uitdagende plek binnen het Zaanse Ingenieursbureau waar je werkt met gemotiveerde collega's in een goede sfeer. Er zijn volop kansen op jezelf continu inhoudelijk te blijven ontwikkelen.
         
Wat kun je nog meer verwachten?

 • Een salaris tussen €3.561 en €5.169  bruto per maand (schaal 11 o.b.v. 36 uur, inschaling is afhankelijk van ervaring)
 • Een individueel keuzebudget (IKB) van 17,05%, dat je kunt besteden aan extra vakantiedagen, opleidingen, een fiets of extra salaris
 • Een dienstverband van 36 uur per week, voor de duur van een jaar met de intentie deze bij wederzijdse tevredenheid om te zetten naar een vast dienstverband
 • Goede pensioenregeling bij het ABP
 • Goede werk- privébalans, flexibele werktijden, de mogelijkheid om deels thuis te werken en een unieke, goed bereikbare werkplek op ons stadhuis (naast NS station Zaandam)
 • Een tegemoetkoming in je reiskosten op basis van het OV en de mogelijkheid om je reiskosten fiscaal uit te ruilen
Lees alles over onze arbeidsvoorwaarden op: https://werkenbij.zaanstad.nl/vacatures/arbeidsvoorwaarden

De organisatie

In Zaanstad is genoeg mooi werk te doen. Onze stad blijft groeien. In 2040 is onze stad uitgegroeid tot een stad met ruim 200.000 inwoners. Dat betekent o.a. dat er flink moeten worden gebouwd. De groei van de stad heeft grote impact op de benodigde infrastructuur en de inrichting van de openbare ruimte, zodat de stad aantrekkelijk en bereikbaar blijft. Daar ga jij een bijdrage aan leveren. Bij Zaanstad doe je echt werk dat er toe doet. Jij helpt mee aan de groei van de stad en zorgt ervoor dat onze stad mooier en aantrekkelijker wordt. Nieuwsgierig naar de projecten binnnen Zaanstad? Bekijk ze hier: https://buitengewoon.zaanstad.nl/projecten

De procedure

Er is nog zoveel meer te vertellen over deze fantastische functie. Nieuwsgierig? Neem gerust contact op met Jelger Gouw (teamleider) via 075-6816551. Hij neemt graag de tijd om informeel kennis met je te maken in een oriënterend gesprek.

Je kunt ook direct solliciteren via de sollicitatiebutton. Binnen 5 werkdagen geven wij jou een terugkoppeling. Heb je vragen over de sollicitatieprocedure? Bel of app met Ramona Iannotti (Corporate Recruiter) via 06-58002221.

Hoog contrastToegankelijkheidsverklaringGa naar Zaanstad.nl