Chauffeur/Belader

Locatie

Zaandam

Vakgebied

Buitendienst/groenvoorziening

Opleidingniveau

MBO

Soort

Vaste aanstelling

Aantal uren

36 uur

Direct solliciteren
Houd mij op de hoogte

De functie

Als Chauffeur/Belader verricht je alle voorkomende onderhoudswerkzaamheden, voornamelijk op het gebied van afval in de openbare ruimte. Dit betekent dat jij je bezig houdt met:

 • Het ophalen van grof huisvuil;
 • Het legen van afvalbakken;
 • Het opruimen van zwerfvuil en dumpingen.
Daarnaast zorg jij er voor dat meldingen op het gebied van afval binnen jouw werkgebied worden afgehandeld. Je draagt werkkleding met het logo van onze gemeente. Jij bent dus ook hét aanspreekpunt voor de ondernemers en inwoners en bezoekers binnen jouw werkgebied. Je werkt voornamelijk in een team, maar ook afwisselend op kraakperswagen, een kraanauto of bakwagen. Je takenpakket is divers en geen dag is hetzelfde!

Jouw profiel

Wij vinden een flexibele werkhouding één van de belangrijkste eigenschappen voor deze functie. Het is belangrijk dat jij flexibel bent t.a.v. jouw werktijden. Je hebt in deze functie namelijk te maken met wisselende werktijden, werken op weekenddagen en in het zomerseizoen. Gemotiveerd en netjes werken is voor jou vanzelfsprekend. Als geen ander kun jij goed overzicht houden en prioriteiten stellen.  Daarnaast breng jij het volgende mee:

 • Je beschikt over minimaal een MBO diploma;
 • Je hebt ervaring in een soortgelijke functie;
 • Je bent in het bezit van een rijbewijs C en code 95, rijbewijs E achter C is een pré;
 • Je bent in bezit van VCA of vergelijkbaar, kraancertificaat, Crow 96b (Veilig werken langs de weg)  of je bent bereid deze te halen;
 • Je bent in het bezit van een vakbekwaamheidscertificaat TCVT of hijsbewijs;
 • Je hebt ervaring en/of affiniteit met voertuigen (bijvoorbeeld een veegmachine, kraakperswagen, LM track, kraanwagen, trailer);
 • Je beschikt over goede communicatieve- en sociale vaardigheden en weet in lastige situaties de juiste toon te kiezen;
 • Ervaring met gladheidsbestrijding is een pré;
 • Goede stratenkennis van Gemeente Zaanstad is een pré;
 • Je bent handig met computers en tablets.

Het aanbod

Gemeente Zaanstad is een fijne werkgever. Je gaat werken met gedreven, enthousiaste collega’s, je hebt inhoudelijk zeer uitdagende en verantwoordelijke werkzaamheden én een geweldige werkplek. Ook krijg je als medewerker alle kans om jouw talent verder te ontwikkelen. Verder bieden wij:

 • Een baan voor 36 uur per week;
 • Beschik jij over aantoonbare ervaring op een kraan? Dan bieden wij een salaris tussen €1778 en €2711 bruto per maand (schaal 5 o.b.v. 36 uur per week);
 • Zonder aantoonbare ervaring op een kraan bieden wij een salaris tussen € 1728,- en € 2575,- (schaal 4 op basis van een 36-urige werkweek) en de kans om door te groeien naar schaal 5;
 • Inschaling is afhankelijk van kennis en ervaring. Inschaling in een aanloopschaal behoort tot de mogelijkheden;
 • Individueel Keuzebudget van 17,05% van je bruto jaarsalaris (opgebouwd uit o.a. vakantiegeld en eindejaarsuitkering);
 • Op basis van fiscale uitruil komen wij je tegemoet in de reiskosten.
Meer weten over onze arbeidsvoorwaarden? Bekijk het overzicht op: www.werkenbij.zaanstad.nl/vacatures/arbeidsvoorwaarden 

De organisatie

De gemeente Zaanstad is verantwoordelijk voor het beheer en onderhoud van de openbare ruimte en levert een daarmee een belangrijke bijdrage aan een prettig woon-, werk-, en verblijfklimaat binnen de stad. Als je werkt bij de gemeente Zaanstad, dan doe je echt werk dat er toe doet. Wij vinden persoonlijke ontwikkeling en een goede werk/privébalans belangrijk. Ook is er bij onze gemeente voldoende ruimte voor jouw ideeën en inbreng. Zaanstad daagt je uit. Om het beste uit jezelf te halen. Durf jij dat aan? Misschien is deze vacature dan wel een mooie uitdaging voor jou!

De afdeling en het team
Jij gaat werken in een team, waar onderlinge samenwerking, resultaten én werkplezier hoog op de agenda staan. Jouw team is onderdeel van de afdeling wijkbeheer en -onderhoud. Deze afdeling is verantwoordelijkheid voor het netjes en schoon houden van de openbare ruimte en het afhandelen van meldingen van burgers. De afdeling is niet alleen een productiebedrijf, maar geeft ook invulling aan de maatschappelijke rol van de gemeente, met specifieke aandacht voor de thema’s arbeidsparticipatie en burgerparticipatie. De afdeling bestaat totaal uit ongeveer 75 medewerkers en maakt daarnaast ook gebruik van de diensten van Werkom en arbeidsparticipanten.

De procedure

Zie jij jezelf al werken als Chauffeur/Belader? Dan zien jouw sollicitatie voorzien van CV en motivatiebrief graag tegemoet. Wil je meer weten? Dat kan! Bel dan met Bob Mijnen (Planner) via 075-6559117. Bel of app met vragen over de sollicitatieprocedure met Serkan Aydin (Corporate Recruiter) via 06-29065595.

De uiterste reactiedatum voor deze vacature is: Maandag 16 augustus 2021

De planning voor de procedure is als volgt:
1e gesprekken: Woensdag 25 augustus 2021 (in de ochtend)
Arbeidsvoorwaardengesprek: Maandag 30 augustus 2021 (in de ochtend)

Fijn als je daar alvast rekening mee kunt houden in je agenda.
 
*Met deze vacature willen wij graag zelf onze nieuwe collega werven. Dit is dan ook géén oproep voor acquisitie.

Hoog contrastToegankelijkheidsverklaringGa naar Zaanstad.nl