Administratief Medewerker Team Wijkgerichte Overlast

Locatie

Zaandam

Vakgebied

Administratief / secretarieel

Opleidingniveau

MBO

Soort

Vaste aanstelling

Aantal uren

36 uur

Direct solliciteren
Houd mij op de hoogte

De functie

Voor het Team Wijkgerichte Overlast zoeken wij een Administratief Medewerker die zich bezig gaat houden met diverse administratieve taken zoals het opstellen van looplijsten voor de toezichthouders op basis van administratief vooronderzoek, verwerken en uitzetten van acties naar aanleiding van de bevindingen van de toezichthouders, termijnen bewaken, brieven opstellen naar eigenaren en bewoners en het bijhouden van de mailbox.

In deze functie heb je nauw contact met je collega’s binnen het team, de collega’s van de afdeling Straattoezicht en collega’s van Pact Poelenburg, Gebruikstoezicht, Vergunningen, Burgerzaken, Adresonderzoek, Naleving en Openbare Orde en Veiligheid.

Jouw profiel

Als Administratief Medewerker is het van belang dat je nauwkeurig bent en goed in staat bent om prioriteiten te stellen, ook als het hectisch is. Daarnaast ben jij communicatief vaardig. Werken in een team is voor jou vanzelfsprekend en gaat je gemakkelijk af. Je gaat namelijk samenwerken in een hecht, collegiaal en dynamisch team. Met jouw vastberadenheid en krachtige persoonlijkheid houd jij je hoofd koel, ook in conflictsituaties.

Daarnaast beschik jij over:

  • MBO 4 werk- en denkniveau;
  • Ervaring in een soortgelijke functie is een pré;
  • Goede beheersing van de Nederlandse taal in zowel woord als geschrift;
  • Sterke communicatieve en sociale vaardigheden.

Het aanbod

Gemeente Zaanstad is een fijne werkgever. Je gaat werken met gedreven, enthousiaste collega’s, je hebt inhoudelijk zeer uitdagende en verantwoordelijke werkzaamheden én een geweldige werkplek.

Verder bieden wij:

  • Een baan voor 36 uur per week;
  • Een salaris tussen de €2255 en €3301 bruto per maand (schaal 7 o.b.v. 36 uur per week). Inschaling is afhankelijk van kennis en ervaring. Inschaling in een aanloopschaal behoort tot de mogelijkheden;
  • Ons unieke Stadhuis is een inspirerende werkplek, die goed bereikbaar is met het OV;
  • Een tegemoetkoming in je reiskosten op basis van het OV en de mogelijkheid om je overige reiskosten fiscaal uit te ruilen;
  • Een thuiswerkvergoeding van €2 netto per dag;
  • Individueel Keuzebudget van 17,05% van je bruto jaarsalaris (opgebouwd uit o.a. vakantiegeld en eindejaarsuitkering); maakt het pakket compleet.
Meer weten over onze arbeidsvoorwaarden? Bekijk het overzicht op: www.werkenbij.zaanstad.nl/vacatures/arbeidsvoorwaarden 

De organisatie

Als je werkt bij Zaanstad draag je bij aan het maatschappelijk belang. Jouw werk doet er dus toe. Zaanstad ligt niet alleen centraal (Op maar 12 treinminuten van Amsterdam CS), maar Zaanstad staat ook centraal. Bij alles wat we doen. Wij zetten ons optimaal in voor onze stad, de inwoners, ondernemingen, instanties en bezoekers. De Zaanse opgaven staan daarbij altijd centraal. Je doet zinvol werk en levert daarmee een belangrijke bijdrage aan de kwaliteit van het woon- leef of werkklimaat van onze gemeente.
 
De afdeling
Binnen de afdeling Straattoezicht, onderdeel van de sector Veiligheid & Handhaving, houden collega’s zich samen voornamelijk bezig met toezicht en handhaving van de openbare ruimte. Samen zorgen zij voor een veilige en prettige leefomgeving in onze gemeente. De collega’s houden zich onder andere bezig met toezicht op groepen (jeugdoverlast), vandalisme, drank- en drugsgebruik in de openbare ruimte, de wijze waarop inwoners met hun afval omgaan, het controleren van de marktkooplui en het fout parkeren van voertuigen en fietsen.
 
Het Team Wijkgerichte Overlast
Daarnaast hebben wij een team binnen de afdeling die zich bezig houdt met het voorkomen van strafbare feiten. Het Team Wijkgerichte Overlast is opgericht met als doel de leefbaarheid en het woongenot in de wijken Poelenburg, Peldersveld, Zaandam Zuid en de Russische Buurt te vergroten. Door actief in de wijken aanwezig te zijn en het contact te onderhouden met bewoners, ondernemers en diverse sociale partners is het team alert op signalen die wijzen op verloedering, woonoverlast en ondermijning en is het team in staat hier snel op te acteren.

De procedure

Zie jij jezelf al werken als Administratief Medewerker voor het Team Wijkgerichte Overlast? Dan zien wij jouw sollicitatie voorzien van CV en motivatiebrief graag tegemoet. Wil je meer weten? Dat kan! Mail dan naar Steffie Boots (Juridisch Beleidsmedewerker) via s.boots@zaanstad.nl. Bel of app met vragen over de procedure met Róbin Kramer (Corporate Recruiter) via 06-46275924.

De uiterste reactiedatum voor deze vacature is: Woensdag 31 augustus 2022

De planning voor de procedure is als volgt:

Eerste gespreksronde: 6 en 7 september 2022
Arbeidsvoorwaardengesprek: 13 september 2022

Mocht je vanwege vakantie of om een andere reden verhinderd zijn, laat het dan vooral even weten. Samen met jou kijken we naar een alternatief.

Fijn als je daar alvast rekening mee kunt houden in je agenda.

*Met deze vacature willen wij graag zelf onze nieuwe collega werven. Dit is dan ook géén oproep voor acquisitie.

Hoog contrastToegankelijkheidsverklaringGa naar Zaanstad.nl