Stage bij gemeente Zaanstad

Locatie

Zaandam

Vakgebied

Stagiair(e)s

Opleidingniveau

HBO

Soort

Stage

Aantal uren

8 - 36 uur

Direct solliciteren
Houd mij op de hoogte

Kom vanaf september 2023 stage lopen!

De functie

Ben jij opzoek naar een stage vanaf september 2023? Wil jij graag praktijkervaring opdoen bij een organisatie waar je jezelf kan ontwikkelen? Dat kan! Gemeente Zaanstad staat altijd open voor talent wat onze ambities deelt! Je krijgt als stagiair bij Zaanstad voldoende kansen, taken en verantwoordelijkheden die jij later met trots op je cv kunt toevoegen.

Jouw profiel

Er zijn diverse afdelingen, waar jij als stagiair een mooie bijdragen kunt leveren. Niet alleen voor de afdeling zelf, maar ook voor de stad en onze samenleving. Er zijn mogelijkheden binnen diverse disciplines voor VMBO, MBO, HBO en WO studenten. Van snuffelstages, traineeships, meewerkstages tot afstudeerstages.

Het aanbod

Stage lopen bij de gemeente Zaanstad is verrassend, veelzijdig en dynamisch. Je krijgt als stagiair bij Zaanstad voldoende kansen, taken en verantwoordelijkheden, die jij later met trots aan je CV kunt toevoegen. Frisse ideeën worden bij ons bijzonder gewaardeerd!

Verder bieden wij:

  • Een stagevergoeding van €350,00 bruto per maand (op basis van 36 uur per week);
  • Als je geen recht (meer) hebt op een studenten OV-jaarkaart én buiten Gemeente Zaanstad woont, dan worden de werkelijk gemaakte reiskosten vergoed op basis van openbaar vervoertarieven (2de klas).
‘’Wist je dat er regelmatig stagiaires blijven werken bij onze gemeente, omdat ze worden gevraagd voor een mooie startersfunctie?’’

De organisatie

Stage lopen bij gemeente Zaanstad betekent dat je jezelf kan ontwikkelen. Zaanstad behoort tot de 20 grootste gemeenten van Nederland. De veelzijdigheid van onze stages maakt dat je erg veel bij ons kan leren, je leert op allerlei verschillende niveaus communiceren, je leert verbanden leggen tussen vraag en aanbod en je maakt kennis met alle facetten van het werken binnen een grote organisatie. We vinden het belangrijk om studenten de kans te bieden om ervaring op te doen bij onze gemeente.

De procedure

Wij zijn vanaf september 2023 op zoek naar stagiaires. Heb jij interesse? Reageer dan snel op deze open vacature! Stuur ons een mail met je CV en motivatie naar stagebureau@zaanstad.nl.

Heb je nog vragen? Bel of app met het Stagebureau via: 06-50071856.

*Op sommige afdelingen hebben wij het gehele jaar door start mogelijkheden. Wil jij eerder starten met je stage? Stuur ons dan een email. 

Hoog contrastToegankelijkheidsverklaringGa naar Zaanstad.nl