Contactgegevens

Heb je een vraag of wil je meer informatie? Wij helpen je graag verder!

Als je meer wilt weten over jouw mogelijkheden en carrièrekansen bij Zaanstad, neem dan gerust contact met ons op.

Corporate Recruiters


Róbin Kramer

Veiligheid, Vergunningen & Handhaving  & Stagebureau
r.kramer@zaanstad.nl
06-46275924

Ga naar mijn LinkedIn



Obadja Arends

Bedrijfsvoering
o.arends@zaanstad.nl
06-31042369

Ga naar mijn LinkedIn




Ramona Iannotti

Stedelijke Opgaves

r.iannotti@zaanstad.nl

06-58002221


Ga naar mijn LinkedIn



Anouk Oostenbrink-Louter

Maatschappelijke opgaves
a.louter@zaanstad.nl
06-21282204

Ga naar mijn LinkedIn


Stagebureau en inhuurdesk

Stagebureau

Het Stagebureau is verantwoordelijk voor het werven van stagiair(e)s en het invullen van stagevacatures binnen de gehele organisatie. Gemeente Zaanstad biedt stageplekken aan voor studenten van het MBO, het HBO en de  universiteit. Veder zijn "snuffelstages" mogelijk voor VMBO scholieren.

Neem voor meer informatie contact op met Lisa de Wildt (Stagiaire Stagebureau), via 06-50071856 of stagebureau@zaanstad.nl.

Solliciteren is mogelijk via onze stagevacatures.


Inhuurdesk

De Inhuurdesk is onderdeel van de afdeling P&O en is verantwoordelijk voor het gehele proces rondom de inhuur van uitzendkrachten, interim professionals en ZZP-ers binnen onze gemeente. Wij werken uitsluitend samen met raampartners.

Neem voor meer informatie contact op via telefoonnummer: 14075 of stuur een e-mail naar: inhuurdesk@zaanstad.nl.

Acquisitie wordt niet door ons op prijs gesteld.


Gemeente Zaanstad
Stadhuisplein 100
1506 MZ Zaandam
Telefoonnummer: 14075


Dit is een afbeelding van kleine Zaanse huisjes op het dag van het stadhuis in Zaandam

Hoog contrastToegankelijkheidsverklaringGa naar Zaanstad.nl