Persoonlijk contact?

Neem gerust contact met ons op! Wij vertellen je graag meer over jouw mogelijkheden en carrièrekansen bij Zaanstad.

Corporate Recruiters

Obadja Arends

Bedrijfsvoering & Stedelijke opgaves

06-31042369

o.arends@zaanstad.nl

Ramona Iannotti

Stedelijke opgaves & Openbare Ruimte

06-58002221

r.iannotti@zaanstad.nl

Olaf van der Hoeven

Veiligheid, Vergunningverlening & Handhaving

06-29668252

o.hoeven@zaanstad.nl

Lisa Bos (ai)

Maatschappelijke opgaves

06-58002278

l.bos@zaanstad.nl

Eva Retra

Campus recruiter

06-29668275

e.retra@zaanstad.nl

Inhuurdesk

De Inhuurdesk is verantwoordelijk voor het gehele proces rondom de inhuur van uitzendkrachten, interim professionals en ZZP-ers binnen onze gemeente.

Neem voor meer informatie contact op via telefoonnummer: 14075 of stuur een e-mail naar: inhuurdesk@zaanstad.nl.

Adres

Het stadhuis is gevestigd op:

Stadhuisplein 100
1506 MZ Zaandam

Direct gelegen naast NS station Zaandam