
Stage – HR
Stage – HR
Trots op jouw werk
Denk je dat stage lopen bij een gemeente saai is? Bij ons zeker niet! In 2025 staat er veel op onze HR-agenda waar jij bij kan helpen. Denk hierbij aan de implementatie van een nieuw Applicant Tracking System (ATS).
Daarnaast ga je tijdens je stage onder andere:
- sollicitanten uitnodigen voor een gesprek;
- aanwezig zijn bij sollicitatie- en arbeidsvoorwaardengesprekken;
- wervende teksten schrijven voor op social media;
- aanwezig zijn bij verschillende overleggen (MT’s en SMT’s);
- Zaanstad promoten op stagemarkten van verschillende scholen;
- ervaren dat de onboarding voor nieuwe medewerkers een feestje is.
- Meewerken aan het organiseren van de vitaliteitsweek.
Alle kennis in huis om alles uit je stage te halen
De HR-afdeling bestaat uit 45 collega’s. Iedereen heeft zijn eigen specialisatie, dus je kunt veel leren. Wil je een keer meelopen met een HR-business partner, de arbeidsjurist of een HR-analytics specialist? Dat kan! Je krijgt ook de ruimte om een onderzoek te doen. Tijdens je stage krijg je begeleiding van Ramona Iannotti, één van onze corporate recruiters.
Noa: "Als HR-stagiair bij Gemeente Zaanstad voelde ik me direct op mijn plek. Met kansen om bij te dragen en heel veel te leren."
Jij bent het
Voor deze stage zoeken wij een hbo-stagiair(e) die wil meewerken. Je bent een echte aanpakker die het ook fijn vindt om zelfstandig aan de slag te gaan en taken naar jezelf toe te trekken. Jij bent goed in plannen en organiseren. Dat is handig, bijvoorbeeld bij het inplannen van sollicitatiegesprekken. Ook bij het organiseren van de introductiedag voor nieuwe stagiairs komt jouw talent goed van pas.
Veder:
- volg je de HBO-opleiding Human Resource Management;
- vind je het schrijven van (creatieve) wervende teksten leuk en gaat dit je goed af;
- ben je niet bang om telefonisch contact te zoeken met kandidaten.
Wat jij krijgt
Wil jij alles uit je stage halen? Dat kan bij ons zeker! Je krijgt als stagiair bij Zaanstad voldoende kansen, taken en verantwoordelijkheden, die jij later met trots aan je cv kunt toevoegen. Frisse ideeën worden bij ons gewaardeerd!
Verder krijg je:
- een stageplek vanaf september 2024 voor 32-36u per week;
- een stagevergoeding van €350 bruto per maand (op basis van 36 uur per week);
- de kans om jezelf te ontwikkelen in het HR vak;
- de ruimte en begeleiding om te werken aan je persoonlijke ontwikkeling.
Wist je dat stagiairs regelmatig worden gevraagd voor een mooie startersfunctie bij onze gemeente?
Gemeente Zaanstad. Werken met karakter
Wist je dat Zaanstad 1 van de 20 grootste gemeenten van Nederland is? In 2040 telt onze gemeente ruim 200.000 inwoners. Met 1.800 collega's maken we Zaanstad mooier en sterker. We willen een vitale en inclusieve organisatie zijn. Waar je jezelf kan zijn en je gewaardeerd voelt.
Zaanstad is altijd in ontwikkeling en kent een heel eigen uiterlijk, cultuur en smaak. Werken in zo'n omgeving vergt lef, pionieren en eigen regie. En daar zijn wij trots op! Samen bouwen we bruggen tussen culturen en leefomgevingen, erfgoed en toekomst, ambacht en industrie, mens en natuur.
Stage – HR
In het kort
- Sluitingsdatum
- 11-05-2025
- Uren per week
- 32-36 uur
- Werk-/denkniveau
- HBO
- Contractsoort
- Stage
- Vakgebied
- Stage

Heb je vragen over de vacature?
Eva Retra
Campus recruiter